Про нас

Наша організація надає комплексну гуманітарну допомогу

ДОПОМОГА МАМІ – програма для вагітних. Психологічна, фізична та фінансова допомога. Ведення та супровід вагітності, пологів в європейських клініках. Здорова вагітність означає здорову дитину.

ДОПОМОГА ДІТЯМ – програми евакуації дитячих будинків, сиріт та багатодітних сімей, допомога в отриманні освіти за кордоном.

БУТИ ЗДОРОВИМ

Допомога медикаментами, організація операцій та протезування поранених, догляд за людьми похилого віку, догляд за інвалідами, аутистами, онкохворими, діабетиками та іншими групами, які потребують уваги.

БУДУЙ МАЙБУТНЄ
Відбудова лікарень та створення нової інфраструктури для життєдіяльності міст, реабілітаційних центрів для постраждалих від війни

ДОПОМОГАТИ ТВАРИНАМ

Програми порятунку тварин – Евакуація

ДОПОМОГА ДОМУ

Евакуація. Забезпечення житлом біженців.

Гаряча лінія ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ:

За загиблих, жертв військових злочинів

ХАРЧУВАННЯ ТА ОДЯГ
Допомога продуктами та теплим одягом

ПОШУК РОБОТИ

ПОШУК ДРУЗІВ

МИРОТВОРЦЬ – курс психологічної підготовки в університетах, школах, дитячих садках. Виїзні тренувальні табори.

ДОПОМОГТИ БІЗНЕСУ
Конференції, антикризові програми, відновлення економіки

КУЛЬТУРНІ ПОДІЇ
Міжнародні заходи на підтримку України

Юлія Гершун

Президент фонду

Щоб допомогти змінити цю несприятливу ситуацію, Фонд Юлії Гершун фокусується на наступних чотирьох засадах підтримки:

1. Ми допомагаємо тримати дитину у безпечному середовищі. Ця підтримка орієнтована на дітей, котрі перебувають у кризовій ситуації, яким загрожують хвороби, голод і навіть смерть. В основному ми надаємо їм можливість евакуації, медичну консультацію та терапію.

2. Ми допомагаємо підвищувати обізнаність та інформувати широку громадськість про всі варіанти матеріальної, психологічної, освітньої допомоги дітям. Ми підтримуємо патронатні, прийомні та неповні сім’ї, особливо через некомерційні організації.

3. Компенсуємо недоліки інституційного виховання (в будинку малюка, дитячого будинку або інтернату), допомагаючи дітям, які там ростуть. Ми підтримуємо освіту, гармонійний та здоровий розвиток дітей та діяльність, яка готує їх до майбутнього самостійного життя. 

4. Проводимо спортивні та розважальні заходи, розвиваючі та освітні заняття, дитячі фестивалі та майстер-класи, організовуємо літні табори.

Сприяємо патріотичному, духовно-моральному вихованню дітей та молоді. Ми підтримуємо суспільно значущі молодіжні ініціативи, проекти, дитячого та молодіжного руху, дитячих та молодіжних організацій.